AEE MagiCam MD10 - Sportovní kamera

AEE MagiCam MD10 - Sportovní kamera

Fotogalerie: 1 2 3 4 5 6 7

1 2 3 4 5 6 7

UKÁZKOVÉ VIDEO

CENA S DPH 21%:4 990,- Kč
CENA BEZ DPH:4 124,- Kč
SKLADEM: ANO
NOVINKA! Mini FULL HD kamera, 1080p 30fps, 8Mpix, WiFi, videotimelapse, automatické zahájení natáčení při hluku nad 65dB, nepřetržité focení, vodotěsné pouzdro do 10m, cyklické natáčení.
homecredit

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO KAMERU AEE MAGICAM MD10

Obsah balení:

1x oudoorová kamera AEE MagiCam MD10
1x vodotěsné pouzdro do 10m
1x klipsna 360°
1x case free bracket
1x fast plug-in
1x samolepicí držák zaoblený
1x samolepicí držák rovný
1x vložky proti vlhkosti
1x dlouhý šroub
1x USB kabel
1x pouzdro (obal) na kameru a příslušenství
1x bezpečnostní šňůrka
*Paměťová karta není součástí balení
 

AEE MagiCam MD10

Super kompaktní kamera určená do akce
________________________________________
MagiCam MD10 je miniaturní kamera, kterou s sebou vezmete kamkoliv. Jde o kameru extrémně malých rozměrů a nízké hmotnosti, kterou snadno připevníte na tělo, takže ji využijete při jakékoliv akci. Kamera natáčí v rozlišení Full HD a její vysoká snímkovací frekvence umožňuje pořizovat i super zpomalené záběry. Na těle kamery naleznete integrovaný LCD displej pro snadné nastavení a v základním balení také příslušenství pro všestranné využití kamery. MagiCam MD10 disponuje také prémiovými funkcemi, jako je například automatické zapnutí nahrávání při hluku větším než 65dB.
 

Základní údaje o kameře AEE MagiCam MD10:

UltraSharp ostrý objektiv
8 MP fotografie, až 8 fotografií za sekundu
záznam v rozlišení Full HD 1080p30fps
super kompaktní rozměry pro využití při jakékoliv akci
variabilní úhel kamery až 136°
zpomalené záběry 720p 50/60 FPS
automatické zahájení natáčení při hluku větším než 65dB
vodotěsné pouzdro do 10m
integrovaná WiFi s inteligentní aplikací
speciální funkce časosběrné video
LCD displej
vysokokapacitní 1250 mAh Lithium-Polymerová baterie
funkce plnohodnotné černé skříňky
vynikající stabilizace obrazu a natáčení i při slabém osvětlení
funkce sekvenční fotografie a nepřetržité focení
kompletně české menu a ovládání
formát videa: MP4
 
Součástí balení kamery AEE MagiCam MD10 je vodotěsný kryt do 10m, řada držáků pro upevnění kamery na oblečení a další příslušenství!
 

Záběry v rozlišení 1080p

Kamera MagiCam MD10 se i přes svou jedinečnou velikost chlubí kvalitními záběry. K dispozici Vám je rozlišení Full HD 1080p o snímkovací frekvenci 30 snímků za vteřinu, rozlišení HD 720p s frekvencí 60 snímků za vteřinu a rozlišení 480p o 120 snímcích za vteřinu. Právě vysoká snímkovací frekvence zajišťuje možnost pořizovat zpomalené a super zpomalené záběry bez ztráty kvality, a tak si každou zaznamenanou akci můžete později znovu přehrát a prozkoumat i ty nejmenší detaily. K dispozici je také variabilní úhel záběru až 136°, který si sami zvolíte dle konkrétní situace.
 
Akční kamera MagiCam MD10 je vhodná jak pro nadšené dobrodruhy a sportovce, tak i pro integrovaný záchranný systém. Super kompaktní rozměry kamery zajišťují bezproblémové všestranné použití v akci a kvalita záznamu se stará o to, aby Vám neunikl jediný detail.
Video: https://vimeo.com/130769644
 
Pořizujte neuvěřitelné letecké záběry
 

Super kompaktní rozměry

MagiCam MD10 je kamera mimořádná právě svými rozměry. Oproti ostatním kamerám je o poznání menší a také lehčí, takže ji využijete při jakékoliv příležitosti. Kamera je přímo dělaná pro upevnění na jakoukoliv část oděvu a v základním balení naleznete také potřebné příslušenství. MagiCam MD10 lze díky své kompaktnosti využít nejen při sportu a akčním dobrodružství, ale perfektně poslouží také u security, policie a dalších složek integrovaného záchranného systému.
Hmotnost: 49 g
Rozměry: 34 mm x 28 mm x 52 mm
 
Ptačí perspektiva
 

Podpora WiFi

Velkou výhodou této miniaturní akční kamery je zabudovaná WiFi. Ta umožňuje ovládání kamery na dálku, což oceníte při pořizování záběrů z obtížně dostupných míst. Díky aplikaci AEE MagiCam můžete jako dálkové ovládání využít Váš mobilní telefon nebo tablet se systémem Android či iOS, a tak natáčet i odtam, odkud by to jinak nebylo možné. Na displeji Vašeho telefonu pak v reálném čase uvidíte pořizovaný záznam, budete moci provádět nastavení kamery, fotografovat a dokonce si poradíte i s živým přenosem. Pro ještě větší pohodlí je možné si ke kameře dokoupit WiFi dálkové ovládání s dosahem 100m.
 
  
 

Automatické natáčení

Tato kamera určená do akce je vybavena funkcí automatického natáčení. Kamera začne pořizovat videozáznam kdykoliv, kdy hluk okolí překročí 65dB. Ten odpovídá křiku, proto je kamera vhodná pro policii, security a další složky integrovaného záchranného systému. Vždy se můžete spolehnout, že budete mít zachyceny všechny důležité okamžiky, a to aniž byste se o něco starali. V případě potřeby navíc můžete nahrávat i samostatné video bez zvuku.
 
 

Integrovaný LCD displej

Kamera MagiCam MD10 je vybavena integrovaným LCD displejem, který Vám pomůže s nastavením a ovládáním kamery. Nemusíte vynakládat tisícové částky za externí displej, namísto toho si rovnou užijete výhod, které displej přináší.
 
 

Zpomalené a super zpomalené záběry

Kamera MagiCam MD10 umožňuje pořizovat zpomalené a super zpomalené záběry. Díky tomu Vám už žádný okamžik neunikne. Vaše videa si kdykoliv přehrajete zpomaleně, abyste postřehly i ty nejmenší detaily. Díky vysoké snímkovací frekvenci kamery navíc nedojde ke ztrátě kvality. Kamera v rozlišení HD 720p disponuje frekvencí 60 FPS a v rozlišení 480p dokonce 120 FPS, takže záznam v těchto rozlišeních zpomalíte dvakrát, respektive čtyřikrát. S využitím speciálního střihacího programu pak dosáhnete dalších efektů a profesionálních úprav.
 
 

Videotimelapse bez SW úprav

Akční kamera MagiCam MD10 umožňuje pořídit časosběrné video. Díky tomu se vyhnete provádění složitých úprav ve speciálním softwaru, kamera vše vyřeší za Vás. S touto pokročilou funkcí můžete natáčet pomalu se pohybující objekty, jako jsou například vycházející slunce či plynoucí mraky, a tak získat opravdu fascinující záběry. Není třeba utrácet za drahý software a složitě zrychlovat objemná videa. Tato kamera Vám ušetří čas i peníze, a tak si pořizování časosběrných videí skutečně zamilujete.
 
Homeicon2
 

Focení v průběhu natáčení

Už nemusíte přemýšlet, zda natáčet nebo fotografovat. Kamera MagiCam MD10 umožňuje pořídit fotografii i v průběhu natáčení. Na těle kamery naleznete samostatné tlačítko pro pořízení snímku, takže Vám už žádný důležitý okamžik neunikne. Fotografovat navíc můžete buď ručně, anebo si nastavit automatické focení po uplynutí určitého časového intervalu. Kamera pak bude fotit každých 5, 10, 30 nebo 60 sekund.
 
 

Prémiové příslušenství v základním balení

Příslušenství dodávané ke kameře MagiCam MD10 Vám umožní ji využít opravdu naplno, přitom neutratíte ani korunu navíc. V základním balení naleznete nejen řadu držáků pro upevnění kamery na tělo a pro další využití v akci, ale také vodotěsné pouzdro do hloubky 10m.
 
 

Vodotěsné pouzdro do 10m

S touto kamerou můžete natáčet i pod vodní hladinou. Získáte tak fascinující záběry z letní dovolené u moře, natočíte akční video při vodních sportech a podobně. V balení naleznete vodotěsné pouzdro do 10m, které kameru ochrání nejen pod vodou, ale i na souši před poškozením, prachem a dalšími nežádoucími účinky.
 
 

Kompletně české menu a ovládání

Nastavení i ovládání kamery MagiCam MD10 je opravdu jednoduché, a tak ho zvládnete v jakékoliv situaci. K dispozici Vám je displej a přehledné menu, které je navíc v češtině. Zapomenout tak můžete na studování návodů (součástí balení). Tuto akční kameru připravíte do akce během několika mála vteřin. Menu je samozřejmě možné přepnout do angličtiny i jiných jazyků.
 

Variabilní úhel

Díky variabilnímu úhlu záběru si vždy nastavíte kompozici záběru přesně podle Vašich potřeb. V dané situaci si sami zvolíte úhel, který Vám nejvíce vyhovuje. Kamera MagiCam MD10 Vám nabízí úhel záběru až 136°. Na výběr přitom máte úhel široký, střední, úzký a malý.
 

Nekonečné (cyklické) natáčení

Funkce nekonečné neboli cyklické natáčení se stará o to, aby Vám uprostřed důležitého záběru nedošlo místo na paměťové kartě. Jakmile dojde k vyčerpání kapacity paměťové karty, kamera bez přerušení nahrávání automaticky přepíše nejstarší záznam. Tuto funkci oceníte nejen v každé akci, ale i za volantem Vašeho vozu, kde lze kameru využít jako plnohodnotnou černou skříňku. S MagiCam MD10 si můžete být jisti, že vždy zaznamenáte vše, co potřebujete.
 

Sekvenční fotografie

Akční kamera MagiCam MD10 umožňuje pořizovat sekvenční fotografie. To znamená, že za jedinou vteřinu pořídíte hned několik snímků, z nichž si později vyberete ten nejlepší. Zvolit si můžete 3, 6 a 8 fotografií za vteřinu v rozlišení 5 MP. Dále Vás potěší režim série snímků, který lze využít ve všech rozlišeních. Kamera bude fotografovat tak dlouho, dokud nestisknete tlačítko stop. Zvolit si můžete interval mezi jednotlivými snímky, a to 0.5, 1, 2, 3, 5, 10 nebo 20 vteřin.
 

Paměť až 64GB

Kamera MagiCam MD10 podporuje paměťové karty micro SD, a to až do velikosti 64GB. Nedostatek místa Vás tedy nemusí trápit. Doporučujeme Vám používat značkové paměťové karty třídy Class 10. Poskytují dostatečný výkon pro zaznamenávání záběrů ve vysokém rozlišení a o vysoké frekvenci. Paměťová karta není součástí balení.
 

Otáčení obrazu o 180°

S touto kamerou můžete bez problémů natáčet i všude tam, kde je kameru potřeba umístit obráceně. Kameru pak jednoduše nastavíte tak, aby natáčela ve správném směru. Odpadá tak nutnost pozdějšího složitého otáčení obrazu ve speciálním softwaru.
 

8 MP fotografie

MagiCam MD10 není jen kamera, ale také fotoaparát, který Vám pořídí kvalitní snímky v rozlišení 8 MP. To Vás zbaví nutnosti s sebou vždy nosit těžký a neskladný fotoaparát. Kamera Vám v mnoha případech postačí.
 

Vypnutí OSD menu

Kamera MagiCam MD10 umožňuje vypnout zobrazování OSD menu. To oceníte při online přenosu přes WiFi nebo HDMI kabel. Ve videu se totiž nebudou zobrazovat ikony jako stav baterie a rozlišení, a vy se tak budete moci plně soustředit na samotné záběry.
 

Tlačítka na focení a video

S touto kamerou se nemusíte zdržovat zdlouhavým nastavováním režimů. Kamera disponuje tlačítkem na přepínání mezi fotoaparátem a kamerou, a tak za každých okolností pořídíte fotografii snadno a rychle.
 

Široké spektrum příslušenství

V základním balení naleznete celou řadu držáků a dalšího příslušenství pro bezproblémové využití kamery v akci. Tím to ale rozhodně nekončí. Vybrat si můžete z naší pestré nabídky, a tak kameru ještě lépe přizpůsobit Vašim požadavkům a potřebám. K dispozici Vám je velký sortiment příslušenství a další neustále přibývá.
 

HDMI port

Na těle kamery naleznete mini HDMI port, pomocí kterého ji snadno připojíte k televizorům s podporou HDMI. Kdykoliv si tak přímo z kamery můžete přehrát pořízené záběry, a to v nejvyšší Full HD kvalitě.
 

Stereo mikrofon

Kamera umožňuje nahrávat zvuk o kvalitě 48kHz. Za tímto účelem je vybavena duálními mikrofony, které poskytují čistý a kvalitní záznam.
 

 

AEE MagiCam MD10 - Sportovní kamera - příslušenství

AEE Anti-fog vložky proti mlžení - MagiCam
Dostupnost
Skladem
Cena s DPH: 290,- Kč Cena bez DPH: 240,- Kč
AEE nalepovací držáky MIX (5ks) S Series
Dostupnost
Skladem
Cena s DPH: 630,- Kč Cena bez DPH: 521,- Kč
CAPTURE P.O.V. CAMERA CLIP
Dostupnost
Skladem
Cena s DPH: 1 899,- Kč Cena bez DPH: 1 570,- Kč
Čelenka - MagiCam
Dostupnost
Skladem
Cena s DPH: 440,- Kč Cena bez DPH: 364,- Kč
Dálkové ovládání s klipsou - MagiCam
Dostupnost
Skladem
Cena s DPH: 1 890,- Kč Cena bez DPH: 1 562,- Kč
Držák na trubku 10-25 mm - MagiCam
Dostupnost
Skladem
Cena s DPH: 790,- Kč Cena bez DPH: 653,- Kč
Držák na trubku 17-32 mm - MagiCam
Dostupnost
Skladem
Cena s DPH: 750,- Kč Cena bez DPH: 620,- Kč
Klipsna s otočným nástavcem - MagiCam
Dostupnost
Skladem
Cena s DPH: 629,- Kč Cena bez DPH: 520,- Kč
Pásek na helmu - Pro MagiCam
Dostupnost
Skladem
Cena s DPH: 420,- Kč Cena bez DPH: 347,- Kč
Plovoucí podložka - MagiCam
Dostupnost
Skladem
Cena s DPH: 390,- Kč Cena bez DPH: 322,- Kč
Protiskluzová gumová podložka - Pro MagiCam
Dostupnost
Skladem
Cena s DPH: 590,- Kč Cena bez DPH: 488,- Kč
Přísavný držák velký - MagiCam
Dostupnost
Skladem
Cena s DPH: 840,- Kč Cena bez DPH: 694,- Kč
Ruční stativ - MagiCam
Dostupnost
Skladem
Cena s DPH: 630,- Kč Cena bez DPH: 521,- Kč
Selfshot držák na trubku - Pro MagiCam
Dostupnost
Skladem
Cena s DPH: 1 090,- Kč Cena bez DPH: 901,- Kč
STUFFLER 23L - vodě odolný vak
Dostupnost
Skladem
Cena s DPH: 990,- Kč Cena bez DPH: 818,- Kč
STUFFLER 8L - vodě odolný vak
Dostupnost
Skladem
Cena s DPH: 790,- Kč Cena bez DPH: 653,- Kč
Teleskopický držák střední (monopod) - MagiCam SD Series
Dostupnost
Skladem
Cena s DPH: 690,- Kč Cena bez DPH: 570,- Kč
Teleskopický držák velký (monopod) - MagiCam SD Series
Dostupnost
Skladem
Cena s DPH: 1 290,- Kč Cena bez DPH: 1 066,- Kč
Univerzální držák - MagiCam
Dostupnost
Na dotaz
Cena s DPH: 490,- Kč Cena bez DPH: 405,- Kč
16gb SDHC - paměťová karta
Dostupnost
Skladem
Cena s DPH: 219,- Kč Cena bez DPH: 181,- Kč
32gb SDHC - paměťová karta
Dostupnost
Skladem
Cena s DPH: 429,- Kč Cena bez DPH: 355,- Kč
64GB SDXC - paměťová karta
Dostupnost
Skladem
Cena s DPH: 890,- Kč Cena bez DPH: 736,- Kč

AEE MagiCam MD10 - Sportovní kamera - dotaz k položce

Vaše jméno:

Váš kontakt (telefon nebo email):

Antispam otázka: Sto + 5 =
Počet položek:
0
Celková cena:
0,00
Google+


Možnosti doručení

GLS Česká pošta PPL

Možnosti platby

Dobírka Hotově Převodem
MasterCard Visa
Kolik si mohu pujcit?
Natoč si to čím žiješ!


Výhodné cenové balíčky
GoPro HERO6 Black
Autokamery Lamax a TrueCam
GoPro HERO5 Black
Niceboy sporotvní kamery a kamery do auta
GoPro HERO5 Session
Autokamera Cel-Tec E07
Sportovní kamery Lamax
ZAREGISTRUJTE SE K ODBĚRU NOVINEK, ZÍSKÁTE TÍM PŘEHLED O AKČNÍCH NABÍDKÁCH A NOVINKÁCH V SORTIMENTU
 

SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOKU
NOVINKY V SORTIMENTU
VIDEA Z NAŠICH KAMER
SPECIÁLNÍ NABÍDKY
 
 
2011 © KAMERYPROSPORT
Powered by Xperd

 POUŽITÍ KAMER
NA HELMU
NA SKLO

OUTDOOR
NA ŘIDÍTKA
ONBOARD
více...

 PRO SPORTY
CYKLISTIKA
MOTOCROSS
POTÁPĚNÍ
SNOWBOARD
RALLY

více...

 DOPORUČUJEME
AJ TRADE
ALPHA UPS
VSV CONNECT
OXE

INFORMACE
O SPOLEČNOSTI
OBCHODNÍ PODMÍNKY
JAK NAKUPOVAT
KONTAKTY

MAPA STRÁNEK

 

Tyto stránky používají technologii Cookies pro zkvalitnění nabízených služeb. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací Rozumím