ISAW Extreme Play Edition

ISAW Extreme Play Edition

Fotogalerie: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
CENA S DPH 21%:6 490,- Kč
CENA BEZ DPH:5 364,- Kč
SKLADEM: NE
ISAW Extreme Play Edition je jedna z nejpokročilejších akčních kamer na světě! Poskytuje excelentní záběry Vašich zážitků z vlastní perspektivy. Tato kompaktní kamera podporuje Full HD (1080p) rozlišení nahrávek při 60 snímcích za sekundu a pomocí pokročilého snímače Sony Exmor® a precizních F/2.4 čoček zachytí každý moment s maximálně čistým obrazem a tou nejvyšší ostrostí.
homecredit

Příslušenství pro sportovní kameru ISAW Extreme Play Edition

Obsah balení:

1x Akční kamera ISAW Extreme Play Edition
1x Integrovaný LCD displej s 5 cm uhlopříčkou
1x Vodotěsný obal do 60m
1x Ochranný rám
1x Univerzální přísavka BLACKBOLT
1x 90° boční třísměrný držák
1x Selfie Pod
1x Baterie
1x USB kabel
3x Šrouby
1x Polootevřená dvířka
1x Látkový obal
1x Bezpečnostní šňůrka


ISAW Extreme Play Edition 1080P 60 FPS, LCD, Wi-Fi, VideoTimeLapse

 
ISAW Extreme Play Edition je nejlepší akční kamera na světě, bezpochyby. Fakt, který ji dělá nejlepší ze všech, je vynikající optika, která svou citlivostí za nízkého osvětlení předčí konkurenční výrobky. Nejlepší technické parametry, nejnovější a nejkvalitnější videočip a především nové prémiové příslušenství, to je to, co charakterizuje zbrusu novou ISAW Extreme Play Edition. Kamera poskytuje excelentní záběry Vašich zážitků z vlastní perspektivy. Tato kompaktní kamera podporuje Full HD (1080p) rozlišení nahrávek při 60 snímcích za sekundu, zpomalené záběry až 240 snímků za sekundu a pokročilý snímač Sony Exmor® s precizní hodnotou F/2.4 umožňuje zachytit každý moment v obraze, který bude mít maximálně čistý obraz, vysoké detaily a tu nejvyšší ostrost. ISAW Extreme Play Edition přináší nejlepší možné vlastnosti, které si u akční kamery dovedete představit. Na 5 centimetrovém integrovaném displeji můžete pohodlně sledovat scénu živě i ji kdykoli a snadno přehrát. Zabudovaná Wi-Fi poskytuje skvělou konektivitu s Vaším telefonem a tabletem, skrze které můžete Vaši ISAW Extreme Play Edition ovládat. Co oceníte nejvíce, je ale super kvalitní obraz za jakéhokoliv situace. 
 
Nejnovější a  nejkvalitnější videočip, nové funkce a předevšímprémiové příslušenství v základním balení to je to, co charakterizuje novou ISAW Extreme Play Edition a odlišuje ji od svého předchůdce ISAW Extreme a ostatních akčních kamer.
 

ISAW Extreme Play Edition reprezentují tyto vlastnosti:

nejnovější a nejkvalitnější videočip
prémiové příslušenství v základním balení
kamera nabízí mód časosběrného videa
zpomalené záběry ve FULL HD 1080p 60FPS
superzpomalené záběry až 240 FPS
variabilní úhel kamery - široký, střední a úzký záběr
sekvenční a časosběrný fotorežim
vodotěsné pouzdro do 60 m
speciální podvodní mód pro potápění
kvalitní záběry i za nízkého osvětlení, díky citlivému F/2,4 objektivu
kvalitní integrovaný 5cm LCD displej pro kontrolu kompozice
integrovaná WiFi
superkvalitní 12MP 1/2.3” Sony Exmor® sensor
 
 

Natáčejte ve FULL HD 1080P 60FPS

Svými vzrušujícími zážitky chceme zapůsobit na ostatní. S každým zhlédnutím na YouTube nebo Facebooku se znovu těšíme ze svých zážitků zvěčněných díky ISAW Extreme Play Edition. A právě tehdy Vás vynikající obrazová kvalita vtáhne zpět. Jsme přesvědčení, že naše produkty by měly, navzdory vynikající ceně, přinášet tu nejvyšší úroveň kvality obrazu. Dali jsme ISAW Extreme Play Edition maximum a nyní můžeme hrdě tvrdit, že kamera přináší nejživější obraz v daném rozlišení. Porovnejte ji s jinou akční kamerou a uvidíte sami. ISAW Extreme Play Edition podporuje full HD 1080p rozlišení 1920x1080 pixelů. Tvořte vlastní nahrávky v nejvyšší televizní kvalitě. Díky vysokému rozlišení a snímkové frekvenci 60 snímku (oproti běžným 30) za vteřinu jste schopni zachytit i ty nejrychlejší pohyby a následně je zpomalovat v té nejvyšší kvalitě!
 
full-hd-300
 

Super zpomalené záběry až 240 FPS

ISAW Extreme Play Edition nabízí vysokou frekvenci snímání, se kterou můžete beze ztráty kvality natáčet zpomalené scény, čistě a plynule. V režimu HD můžete zpomalovat bez ztráty kvality až 4x, při režimu WVGA dokonce 8x. Pomocí speciálních střihových programů lze samozřejmě dosáhnout ještě většího zpomalení. Uchvaťte své přátele dokonalými zpomalenými záběry.
 
240fps
 

Integrovaný displej a WiFi

Na obrazovce s úhlopříčkou 5 cm můžete pohodlně sledovat scénu živě a nastavit si tak tu nejlepší kompozici Vašeho záběru, aniž byste museli točit naslepo či ovládat kameru pomocí dalších přístrojů, což může být v některých situacích často velice nepraktické. Samozřejmostí je fakt, že si své záběry můžete kdykoli přehrát a zkontrolovat zda jste natočili přesně to, co jste natočit chtěli. Díky faktu, že je displej integrovaný, může být kamera kompaktnější a lehčí, než by byla s přídavným displejem. Možnost vypnutí displeje, například pro úsporu baterie, je samozřejmostí. Zabudovaná WiFi u ISAW Extreme Play Edition přinese Vašim zážitkům absolutní mobilitu díky ovládání a nastavení kamery skrze jiná zařízení. Velký dosah WiFi umožňuje nemít kameru neustále ve své přímé blízkosti. Můžete tak natáčet kdykoli a odkudkoli! Aplikace pro iOS i Android jsou k dispozici!
 
wifi
 

Časosběrné video

ISAW Extreme Play Edition umožňuje speciální efekt Videotimelapse, díky kterému lze snímat scény nebo objekty, které se pomalu pohybují a následně je přehrávat zrychleně. Vytvoříte si tak vlastní unikátní video. Oproti ostatním akčním kamerám, které tuto funkci umožňují pouze v režimu fotoaparátu, není nutné ve střihovém programu následně zpracovávat jednotlivé fotografie a vytvářet z nich složitě časosběrné video. To je již tvořeno přímo ve Vaší ISAW Extreme Play Edition a hotové je uloženo na paměťovou kartu. To vše bez potřeby jakýchkoli úprav ve střihovém programu! Snímání časosběrného videa lze nastavit v intervalech 1, 3, 5, 10 a 30 sekund.
 
 

Sekvenční a časosběrné fotografie

Kromě revoluční funkce Videotimelapse ISAW samozřejmě podporuje snímání sekvenčních fotografií, tzv. Fototimelapse ve vysokém rozlišení. Můžete vytvořit příběh po sobě jdoucích snímků, případně složit z hotových snímků časosběrný příběh či video. Snímání časosběrné fotografie lze nastavit v intervalech 1, 3, 5, 10, 30 a 60 sekund. ISAW Extreme Play Edition umí zachytit 11 snímků během jediné sekundy, jedním stiskem, a to v plné 12MP kvalitě. Díky této funkci máte vždy jistotu, že zachytíte ten nejlepší okamžik, a samozřejmě pak z nafocených snímků můžete zkomponovat tzv. sekvenční fotografii.
 
burst
 

Snímač a objektiv s 12 Megapixely a extrémní citlivostí

Díky snímači Sony Exmor® a vynikající kvalitě objektivu nabízí ISAW Extreme Play Edition nesrovnatelnou kvalitu obrazu. Jeho 12 megapixelová pokročilá CMOS technologie vždy zachytí Vaše zážitky v nejvyšší kvalitě. S tímto supercitlivým senzorem jsou záběry vykresleny do těch nejjemnějších detailů a až neuvěřitelné ostrosti. Citlivý 8-článkový objektiv s ohniskem F/2,4 (nižší hodnota = lepší světelnost) dosáhne těch nejlepších výsledků i za slabšího osvětlení. Ty nejlepší objektivy konkurenčních výrobků dosahují obvykle citlivosti F/2,8 a jsou 6 článkové.
 
exmor
 

Aqua mód pro záběry pod vodou

Čím klesáte ve vodě hlouběji, tím modřejší se stává vše kolem. To proto, že voda absorbuje jednotlivé části spektra v pořadí červená, oranžová, žlutá, zelená, modrá. Červená mizí v malých hloubkách, pak oranžová, žlutá, a tak dále. Ale je jednoduchý způsob, jak zachytit skvělá videa pod hladinou. ISAW Extreme Play Edition je vybavena “Aqua módem“, který tyto barevné ztráty kompenzuje, aby pořídila krásný obraz i bez externího reflektoru. Vynikající funkce pro rekreační i profesionální potápění! Možnost ovládat pod vodou veškeré funkce a nastavení je samozřejmostí.
 
voda
 

Superkompaktní velikost a výjimečná odolnost

Abychom ji mohli nosit na těle při náročných aktivitách a aby odolala nárazům i v těch nejextrémnějších situacích, měla by akční kamera být maximálně kompaktní a lehká. Díky pokročilým technologiím jsou akční kamery ISAW řazeny mezi ty nejmenší a nejlehčí na trhu, fakt, který by měla každá akční kamera splňovat. ISAW Extreme Play Edition je sestavena z robustního těla a pevného krytu. Prošla nejtvrdšími testy vibrací a teplotních rozdílů, aby dokázala předvést skvělý výkon v těch nejextrémnějších situacích. Kryt nabízí jak vodotěsnost do 60 m, tak ochranu těla proti nárazu při náročných aktivitách. Je vytvořen z pevného uhlíkového materiálu s čočkou z tvrzeného skla.
 
 

Absolutní vodotěsnost do 60m

Běžná kamera nemůže nabídnout natáčení podvodních scenérií. Ačkoliv se většina outdoorových aktivit neodehrává ve vodě situace, kdy byste rádi ponořili svojí kameru pod vodu, téměř určitě nastane. Sportovním kamerám pouhá odolnost proti kapkám nestačí, a proto ISAW Extreme Play Edition nabízí kompletní vodotěsnost do 60 metrů. Navíc je ISAW vodotěsný obal speciálně ošetřen proti zamlžení a zakřivení čoček, což často bývá problém natáčení pod vodou. Vodotěsný obal je součástí základního balení ISAW Extreme Play Edition a není nutné si ho tak samostatně dokupovat. S ISAW budete natáčet a fotit beze strachu a dostanete čistý obraz i pod vodou. Kryt je již upraven speciálně pro potápění, není tedy nutné si kupovat další doplňky či jiné kryty. Ovládání veškerých funkcí a nastavení kamery ve vodotěsném obalu je samozřejmostí.
 
 

Variabilní úhel

Když používáte ISAW Extreme Play Edition, která má ultraširoké zorné pole, nemusíte se bát že Vám unikne nějaká akce. Pokud však z nějakého důvodu potřebujete zorné pole zúžit, můžete si kdykoli zvolit mezi širokým, středním a úzkým polem záběru. Vaše záběry tak můžou vypadat jako z klasické kamery pomocí úzkého záběru či mohou být více čí méně širokoúhlé. Kdykoliv máte možnost opustit nejširší úhel záběru a přepnout si natáčení na střední či úzký úhel. Díky volitelnému nastavení úhlu snímání bude vždy vidět na obrazovce přesně to, co chcete, a Vaše videa tak mohou být více různorodá a kreativní.
 
 

Přehledné a jednoduché menu

ISAW Extreme Play Edition má integrovaný barevný LCD displej s jednoduchou lištou nastavení, na které můžete kontrolovat vše potřebné. Vždy máte přehled o kompletním nastavení kamery - ať už natáčíte video, fotíte, přehráváte již získaný materiál - vždy máte přehled o kompletním nastavení kamery, víte, jaké máte zrovna zvoleno rozlišení, jaký je stav baterie, či kapacita Vaší karty. Vše snadno, rychle a jednoduše, tak abyste vždy měli 100% kontrolu nad Vaší ISAW Extreme Play Edition.
 
 

Působivé barvy

Díky svému výjimečnému objektivu kamera zachytí dokonalý obraz v živých a teplých barvách. Těžko si lze představit, jak tato malá kompaktní kamera může vytvářet takto vysoce kvalitní snímky.
 
color
 

Digitální zoom

ISAW Extreme Play Edition má 4x digitální zoom, jehož užitek oceníte jak v akci, tak při běžném každodenním natáčení.
 
zoom3
 

Paměť až 64GB

ISAW Extreme Play Edition podporuje 64GB Micro SD karty. Doporučujeme používat značkové paměťové karty, minimálně třídy Class 10, které jsou schopny zaznamenat záznamy při vysokém rozlišení. Paměťová karta není součástí balení.
 
micro-sd3
 

HDTV výstup

ISAW Extreme Play Edition má Micro HDMI konektor, s jehož pomocí připojíte kameru přímo k televizi nebo monitoru a můžete tak přehrávat Vaše videa na velké obrazovce v té nejlepší kvalitě.
 
 

Stereo mikrofon

Kromě zabudovaného mikrofonu podporuje ISAW Extreme Play Edition také externí zvukový vstup přes USB. Jednoduše připojte mikrofon ke kameře a získáte dokonalou kvalitu zvuku, ať už nahráváte cokoli.
 
 

 

Technická specifikace:

Kamera Produkt ISAW Extreme
Snímač 12MP 1/2.3” Sony Exmor® CMOS Sensor
Optika High precision F/2.4 čočka
Úhel Přímý, střední , široký
Rozhraní Tlačítka Spoušť / Rychlé nastavení / Režim
Paměť Paměťové karty Micro SDHC / SDXC až 64GB
USB Nabíjení / Přenos souborů / Synchronizace času / Externí mikrofon
Micro HDMI Živý výstup / Přehrávání
Mikrofon Zabudovaný mikrofon / USB vstup pro externí mikrofon
Displej 5.08 cm (živý náhled / přehrávání / nastavení)
WiFi Zabudovaná WiFi (IEEE 802.11 b/g/n)
Indikace 3 x diodový indikátor
Baterie Parametry Li-ion akumulátor
Kapacita 1200mAh
Výdrž Cca. 2 hodiny (nepřetržité nahrávání)
Video Rozlišení 1080p / 960p / 720p / 480p
Vysokorychlostní nahrávání 1080p (60fps) / 960p (60fps) / 720p (120fps) / 480p (240fps)
Kvalita nahrávání Nejlepší / Vysoká/ Normalní
Časosběrné video Interval nahrávání (1sec / 3sec / 5sec / 10sec / 30sec / 60sec) , ukládání obrazu do souvislého videa
Fotografie Rozlišení 12MP / 8MP / 5MP
Sekvenční fotografie 12 snímků za sekundu
Kvalita obrazu Nejlepší / Vysoká/ Normalní
Časosběrné foto Interval snímání (0.5sec / 1sec / 3sec / 5sec / 10sec / 30sec / 60sec)
Přehrávání Video Náhled / Přehrávání / Zpětné přehrávání / Rychlý posun vpřed a vzad / Předcházející a následující soubor
Foto Náhled / Přehrávání / Slide show / Předcházející a následující soubor
Nastavení Uživatelské prostředí Barevné uživatelské prostředí, LCD displej
Ochranný obal Vodotěsnost Ano (IP68)
Hloubková dostupnost 60 m
Polootevřený kryt Snadná výměna za plně vodotěsný kryt
Velikost 61 mm (š) x 32 mm (d) x 43 mm (v)

 

 

ISAW Extreme Play Edition - příslušenství

Autonabíječka - ISAW
Dostupnost
Na dotaz
Cena s DPH: 190,- Kč Cena bez DPH: 157,- Kč
Baterie - ISAW Extreme
Dostupnost
Na dotaz
Cena s DPH: 650,- Kč Cena bez DPH: 537,- Kč
Bezpečnostní šňůrka - ISAW
Dostupnost
Na dotaz
Cena s DPH: 140,- Kč Cena bez DPH: 116,- Kč
CAPTURE P.O.V. CAMERA CLIP
Dostupnost
Skladem
Cena s DPH: 1 899,- Kč Cena bez DPH: 1 570,- Kč
Čelenka - ISAW
Dostupnost
Na dotaz
Cena s DPH: 250,- Kč Cena bez DPH: 207,- Kč
Držák na řídítka - ISAW
Dostupnost
Na dotaz
Cena s DPH: 390,- Kč Cena bez DPH: 322,- Kč
Držák na surf - ISAW
Dostupnost
Na dotaz
Cena s DPH: 240,- Kč Cena bez DPH: 198,- Kč
Hrudní držák - ISAW Extreme
Dostupnost
Na dotaz
Cena s DPH: 950,- Kč Cena bez DPH: 785,- Kč
ISAW vodotěsný kryt pro hloubkové potápění
Dostupnost
Na dotaz
Cena s DPH: 8 489,- Kč Cena bez DPH: 7 016,- Kč
Látkový obal - ISAW
Dostupnost
Na dotaz
Cena s DPH: 390,- Kč Cena bez DPH: 322,- Kč
Nalepovací držáky - ISAW
Dostupnost
Na dotaz
Cena s DPH: 440,- Kč Cena bez DPH: 364,- Kč
Nástavec na stativ - ISAW
Dostupnost
Na dotaz
Cena s DPH: 190,- Kč Cena bez DPH: 157,- Kč
Ochranný rám - ISAW
Dostupnost
Na dotaz
Cena s DPH: 790,- Kč Cena bez DPH: 653,- Kč
Polootevřená dvířka - ISAW
Dostupnost
Na dotaz
Cena s DPH: 290,- Kč Cena bez DPH: 240,- Kč
P.O.V. KIT
Dostupnost
Skladem
Cena s DPH: 810,- Kč Cena bez DPH: 670,- Kč
Přísavný držák - ISAW
Dostupnost
Na dotaz
Cena s DPH: 250,- Kč Cena bez DPH: 207,- Kč
Sada - Držák na sufr + Nalepovací držáky + Látkový obal - ISAW
Dostupnost
Na dotaz
Cena s DPH: 650,- Kč Cena bez DPH: 537,- Kč
Sada - Selfie Pod + Bezpečnostní šňůrka - ISAW
Dostupnost
Na dotaz
Cena s DPH: 350,- Kč Cena bez DPH: 289,- Kč
Sada BUCKLES - ISAW
Dostupnost
Na dotaz
Cena s DPH: 290,- Kč Cena bez DPH: 240,- Kč
Selfie Pod - ISAW
Dostupnost
Na dotaz
Cena s DPH: 290,- Kč Cena bez DPH: 240,- Kč
Selfie tyč DELUXE BT100
Dostupnost
Na dotaz
Cena s DPH: 490,- Kč Cena bez DPH: 405,- Kč
Selfie tyč DG122 Aqua + Bluetooth ovládání ZDARMA!
Dostupnost
Skladem
Cena s DPH: 956,- Kč Cena bez DPH: 790,- Kč
Selfie tyč PRO 112 cm černá (monopod)
Dostupnost
Skladem
Cena s DPH: 550,- Kč Cena bez DPH: 455,- Kč
Selfie tyč PRO 52 cm černá (monopod)
Dostupnost
Skladem
Cena s DPH: 450,- Kč Cena bez DPH: 372,- Kč
Sticky Mounts - černá/oranžová
Dostupnost
Skladem
Cena s DPH: 490,- Kč Cena bez DPH: 405,- Kč
STUFFLER 23L - vodě odolný vak
Dostupnost
Skladem
Cena s DPH: 990,- Kč Cena bez DPH: 818,- Kč
STUFFLER 8L - vodě odolný vak
Dostupnost
Skladem
Cena s DPH: 790,- Kč Cena bez DPH: 653,- Kč
Teleskopická tyč DG122 Aqua + Bluetooth ovládání ZDARMA!
Dostupnost
Skladem
Cena s DPH: 956,- Kč Cena bez DPH: 790,- Kč
Universální přísavka BLACKBOLT - ISAW
Dostupnost
Na dotaz
Cena s DPH: 390,- Kč Cena bez DPH: 322,- Kč
16gb SDHC - paměťová karta
Dostupnost
Skladem
Cena s DPH: 219,- Kč Cena bez DPH: 181,- Kč
32gb SDHC - paměťová karta
Dostupnost
Skladem
Cena s DPH: 429,- Kč Cena bez DPH: 355,- Kč
64GB SDXC - paměťová karta
Dostupnost
Skladem
Cena s DPH: 890,- Kč Cena bez DPH: 736,- Kč

ISAW Extreme Play Edition - dotaz k položce

Vaše jméno:

Váš kontakt (telefon nebo email):

Antispam otázka: Sto + 9 =
Počet položek:
0
Celková cena:
0,00
Google+


Možnosti doručení

GLS Česká pošta PPL

Možnosti platby

Dobírka Hotově Převodem
MasterCard Visa
Kolik si mohu pujcit?
Natoč si to čím žiješ!


Výhodné cenové balíčky
GoPro HERO6 Black
Autokamery Lamax a TrueCam
GoPro HERO5 Black
Niceboy sporotvní kamery a kamery do auta
GoPro HERO5 Session
Autokamera Cel-Tec E07
Sportovní kamery Lamax
ZAREGISTRUJTE SE K ODBĚRU NOVINEK, ZÍSKÁTE TÍM PŘEHLED O AKČNÍCH NABÍDKÁCH A NOVINKÁCH V SORTIMENTU
 

SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOKU
NOVINKY V SORTIMENTU
VIDEA Z NAŠICH KAMER
SPECIÁLNÍ NABÍDKY
 
 
2011 © KAMERYPROSPORT
Powered by Xperd

 POUŽITÍ KAMER
NA HELMU
NA SKLO

OUTDOOR
NA ŘIDÍTKA
ONBOARD
více...

 PRO SPORTY
CYKLISTIKA
MOTOCROSS
POTÁPĚNÍ
SNOWBOARD
RALLY

více...

 DOPORUČUJEME
AJ TRADE
ALPHA UPS
VSV CONNECT
OXE

INFORMACE
O SPOLEČNOSTI
OBCHODNÍ PODMÍNKY
JAK NAKUPOVAT
KONTAKTY

MAPA STRÁNEK

 

Tyto stránky používají technologii Cookies pro zkvalitnění nabízených služeb. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací Rozumím